Dviraciai.lt logotipas
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321

Monteria dviračiai

Monteria dviračiai

Monteria projektas gimė sparčiai besivystančios Zipp Grupės profesionalų ir entuziastų, kurie savo mintį pakeitė nepakartojama forma ir pristatė ją ant dviejų ratų. Visa tai atlikta tam, kad galėtume Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, kuriuose pagrindinį vaidmenį atlieka detalės.

Mūsų tikslas – pristatyti aukščiausios kokybės dviračius, pagamintus Lenkijoje ir vartotojų pasitenkinimas. Pirmas Monteria prekės ženklo pristatymas – 2016 metų kolekcija, tai nepaprasto dizaino, aukščiausios klasės geometrijos ir puikiai suderintos specifikacijos dviračiai. Kiekvienas dviratininkas ras sau tinkamos spalvos, dydžio ir rūšies dviratį.

Monteria technologija pagrįsta naujausiais pasaulio sprendimais ir sistemomis, pavyzdžiui, naudojamas 7005 T6 aliuminis, o rėmo gamyboje naudojami aliuminio vamzdžiai. Gamybos metu atliktas hidroformingas suteikia rėmui kur kas didesnį stiprumą ir standumą. Didžiausią dėmesį skiriame rėmo atlikimui, nes rėmas – tai dviračio širdis.

Taikydami naujausias technologijas bei naudodami tikslią geometriją, atitinkamą specifikaciją bei nepakartojamą rėmo dizainą ir atlikimą gavome aukščiausios klasės produktą.
Atsiprašome, pagal pateiktus kriterijus nieko neradome.
Turite klausimų? Skambinkite +370 691 81777, +370 686 44321 ir mes padėsime Jums!
Geros sąlygos pirkti dviratį išsimokėtinai Dviračių registracijos duomenų bazė. Papildoma apsauga nuo vagystės. Draudžiant prekę lizingas nieko nekainuoja, kai sutarties terminas 10mėn. Nupirktą internetu dviratį pristatysime į namus! Lietuvos dviračių verslo asociacija SB Lizingas

Populiariausi dviračiai  
Dviratis internetu  
Patys populiariausi dviračių tipai  
Priemonės vaikų saugumą užtikrinti  
Rėmų aukščiai  
Kaip išsirinkti dviratį?  
LDVA pažymėjimas  
Dovanų kuponas  
Svetainės medis