Konsultuojame +370 606 95955
Meniu

Stevens dviračiai

Stevens dviračiai STEVENS yra vienas pirmaujančių Vokietijos dviračių gamintojų, įsikūrusių Hamburgo mieste. Gaminami nuo 1991 metų. Gamintojo asortimente yra visų tipų dviračių: plento, kelionių, miesto, kalnų, elektrinių bei dviračių vaikams. STEVENS dviračiai yra parduodami daugiau nei trisdešimtyje šalių.

Beveik visi STEVENS dviračiai yra gaminami dvejose gamyklose Vokietijoje ir vienoje, esančioje Europoje. Tai aukštos kokybės, lengvi, patrauklių kainų ir ilgaamžiai dviračiai.

Surinkti dviratį, nuo pirmosios idėjos iki važiuojančio prototipo, tai daug kruopštumo ir atidumo reikalaujantis darbas. Daugybė žmonių pateikia savo idėjas, pastebėjimus, abejones bei norus. Nesuskaičiuojamas kiekis idėjų sujungiamos į naujo dviračio projektą. Naujieji dviračiai turi būti patvirtinti, atmesti arba tobulinami žingsnis po žingsnio ir pabaigoje kruopščiai išbandomi, kad galėtų patikimai tarnauti galutiniam vartotojui.

Stevens dviračiai. Išsirinkite Jums patikusį Stevens dviratį ir įsigykite internetu pigiau!

Atsiprašome, pagal pateiktus parametrus dviračių neradome.

Turite klausimų? Susisiekite, atsakysime ir pakonsultuosime: info@dviraciai.ltDviračiai.lt - visos teisės saugomos 2024 ©

Visos teisės saugomos 2024©