Konsultuojame +370 606 95955
Meniu

Patys populiariausi dviračių tipai

Dviračiai – tai patogi susisiekimo priemonė ir vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Žinoma, tai nėra universalus gaminys ir dažniausiai prieš jį įsigyjant derėtų gerai apgalvoti, kokio tipo priemonė Jums reikalinga. Kartais tai gali būti sudėtingiau nei atrodo, nes ne kiekvienas klientas išmano dviračių eksploatavimo specifiką. Tokiu atveju nepakeičiama yra specialisto pagalba. Mūsų įmonėje dirba patyrę ir savo darbą puikiai išmanantys profesionalai, kurie visada pasiruošę Jums patarti. O svarbiausia – mes visiškai nevaržome klientų pasirinkimo laisvės. Visada galime pasiūlyti kelių gamintojų prekes ir kiekvienas pirkėjas gali rinktis tai, kas jam labiausiai patinka, o ne tai, ką primygtinai siūlo pardavėjas. Be to, siūlome puikias įsigijimo sąlygas. Dviračiai gali būti perkami ir išsimokėtinai, sudarant Jums palankų mokėjimo planą. Puikiai suprantame, kad daugeliui klientų kokybiškas ir patikimas dviratis gali būti nemenka investicija, todėl siūlydami lanksčią mokėjimo sistemą, visada siekiame neriboti Jūsų galimybių ir skatiname rinktis išties tvirtą gaminį. Taip pat neribojame ir pasirinkimo, nes galite rinktis iš kelių skirtingų dviračių tipų, pavyzdžiui:

  • kalnų dviračių;
  • plento dviračių;
  • kroso dviračių;
  • miesto dviračių ir kt.

Kalnuotomis vietovėmis tinkami važinėti dviračiai

Tai – kalnų dviračiai, kurie iš kitų gaminių išsiskiria tvirtomis konstrukcijomis ir didesniu pavarų skaičiumi. Šie dviračiai pritaikyti važiuoti ir sunkiai pravažiuojamais keliais ar net bekele. Kalnų dviračiai pasižymi ypatingu atsparumu, jų sandara yra pritaikyta važiuoti tiek akmenimis grįstų paviršiumi, tiek smėliu ar net klampiose vietovėse. Jų konstrukcija gerai apgalvota, todėl kalnų dviračiai yra gana stabilūs leidžiantis ir nuo labai stačių šlaitų ar kalnų. Žinoma, tai nereiškia, kad jų negalima eksploatuoti ir mieste. Tinkamai paruošti gaminiai gali puikiai tikti važinėti ne tik kalnuose, tačiau ir gatvėmis.

Intensyvioms treniruotėms tinkamiausias dviračių tipas

Šio tipo dviračių išskirtinis bruožas – lengvumas. Pagrindinė jų paskirtis – intensyvios treniruotės ar dviračių varžybos, kuriose reikalingas itin didelis greitis, todėl šie dviračiai projektuoti taip, kad korpusas būtų kuo lengvesnis, o valdymas – kuo paprastesnis. Tačiau svarbu nepamiršti, kad šie dviračiai skirti važinėti tik asfaltuotais, labai lygiais keliais, o norintys juos įsigyti turėtų kritiškai įvertinti savo fizinį pasiruošimą ir pasitarti su specialistu.

Universaliausias pasirinkimas

Kroso dviračiai, kitaip dar vadinami hibridiniais, yra vienas universaliausių pasirinkimų. Šio tipo gaminiai tinkami važiuoti tiek miesto gatvėmis, tiek ir kita danga dengtais keliais (eksploatuoti nerekomenduojama tik ypač sunkiai pravažiuojamose vietovėse). Kroso dviračiai yra puikus sprendimas tiems, kurie nėra tiksliai pasirinkę (ar pasirinkę kelis) važiavimo tipus, nes jie yra puikiai tinkami kasdien važinėti mieste, tačiau jokių sunkumų ar diskomforto nekils nusprendus išriedėti ir į kalnus. Tai kone pats praktiškiausias pasirinkimas, sujungiantis į vieną prekę kelių skirtingų prekių ypatybes.

Patogumas ir lengvas valdymas

Svarbiausia miesto dviračių savybė – patogumas ir tvirtumas. Jie skirti kasdieniam važinėjimui, todėl turi būti atsparūs, pagaminti iš itin kokybiškų medžiagų. Šiais dviračiais turi būti saugu važinėti, jų neturėtų paveikti lietus ar kiti krituliai, taip pat neturėtų kelti sunkumų vežti nedidelius krovinius (rankinę, kuprinę ar pan.) Miesto dviračiais turėtų būti patogu judėti ir valdyti, nes tai intensyvaus eismo dalyvis. Šio tipo gaminiams netaikomi tokie griežti standartai kaip sportiniams dviračiams, čia galima didesnė dizaino laisvė, įvairios dekoracijos ar papildomi elementai. Šie dviračiai labiau orientuoti į miesto žmogaus poreikius ir patogumą, o ne kelio dangą.Dviračiai.lt - visos teisės saugomos 2024 ©

Visos teisės saugomos 2024©