Konsultuojame +370 606 95955
Meniu

Priemonės vaikų saugumą užtikrinti

Jei vaikiški dviračiai Jūsų namuose naujiena – vertėtų pasirūpinti ne tik aksesuarais, tačiau ir kitomis apsaugos priemonėmis. Ką tik pradėję naudotis šia transporto priemone vaikai paprastai dar nebūna gerai įgudę (arba dviem ratais važiuoti dar nemoka išvis), todėl labai naudingas priedas – papildomi ratukai. Jie padeda išlaikyti stabilumą ir sumažina kritimo tikimybę. Vis dėlto, kartais to išvengti vis tiek nepavyksta. Tokiu atveju reikia stengtis, kad vaikas kuo mažiau susižeistų ir nepatirtų jokių sunkių traumų. Pagrindinės priemonės, galinčios padėti apsaugoti mažąjį dviratininką – šalmas, kelių ir alkūnių apsaugos. Tai vietos, kurios parkritus nukenčia labiausiai, o šių apsaugų dėvėjimas padeda apsisaugoti nuo stipresnių nubrozdinimų, lūžių ar net galimo smegenų sutrenkimo.

Lengviausias būdas išsirinkti vaikiškus dviračius

Dviratis kone kiekvienam vaikui yra didžiausia svajonė. Tiek patys mažiausi, tiek jau didesni svajoja juos gauti per Kalėdas, gimimo dienos ar bet kokia kita proga. Daugeliui vaikų tai nepakeičiama pramoga, kuri vienija ne tik daugybę bendraamžių, bet ir šeimos narius. Vaikiški dviračiai būtini, jei planuojama šeimos išvyka dviračiais arba atostogos kurių metu jie bus naudojami. Tačiau atsižvelgti į vaikų norus taip pat svarbu, kaip ir į sveikatos būklę. Ne paslaptis, kad dviračiai naudingi ne tik suaugusiesiems, tačiau stiprina ir vaikų organizmą. Tik svarbu nepamiršti vieno dalyko – kad dviratis iš tikrųjų turėtų teigiamos įtakos augančiam organizmui, o ne atvirkščiai, jis turi būti ypatingai atsakingai parinktas. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad būtina atsižvelgti į tokius dalykus, kaip vaiko amžius, ūgis ir svoris. Nuo šiu rodiklių priklauso, kokio tipo vaikiškas dviratis Jums reikalingas ir koks ratų dydis (matuojant coliais) yra tinkamiausias Jūsų atžalai. Nors patarimų, kaip išrinkti dviratį vaikui apstu tiek internete, tiek kitose erdvėse, visada geriausiai konsultuotis su patyrusiu specialistu ir konkrečiai apie Jūsų vaiką. Daugeliu atveju pateikti duomenys gali būti universalijos, kurios gali ir neatitikti Jūsų situacijos.

Populiariausi vaikiškų dviračių aksesuarai

Vaikiški dviračiai yra tie gaminiai, kurių pasirinkimui nepaprastai daug įtakos turi jų išvaizda, aksesuarai, o pirmiausia – spalva. Ypač pagal šį bruožą vaikai prekes renkasi labai atsargiai. Dažniausiai vaikiškų dviračių spalvos yra skirstomos į tinkančias berniukams ir mergaitėms, o vaikų požiūris į šį tinkamumą gali būti kiek kitoks, nei suaugusiųjų, todėl kad būtų išvengta nesusipratimų, prekes mažiesiems geriausia yra rinktis kartu su jais. Dar viena svarbi vaikiškų dviračių ypatybė – aksesuarai. Pastarieji turėtų rūpėti ne tik vaikams, tačiau ir jų tėveliams. Taip yra dėl to, kad aksesuarai gali ne tik dabinti dviratį, tačiau ir garantuoti didesnį vaikų saugumą. Šią funkciją itin gerai atlieka atšvaitai, kurie dažniausiai montuojami ant dviračio ratų ir pedalų. Ir, žinoma, nepakeičiama priemonė saugumą važiuojant dviračiu garantuoti – žibintas. Mirksintis žibintas atkreipia kitų eismo dalyvių dėmesį į mažąjį dviratininką, todėl jei pats vaikas prarastų budrumą, jis bus kur kas geriau matomas aplinkiniams.

Nuo ko priklauso vaikiškų dviračių kainos

Vaikiškų dviračių (kaip ir kitos rūšies priemonių) kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Įtakos tam turi ne tik gamintojas, tačiau ir paties dviračio konstrukcijos bei dviratininko amžius.Visada savo klientams siūlome kuo platesnį asortimentą, tad kiekvienas turi galimybę rinktis tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius ir galimybes.Dviračiai.lt - visos teisės saugomos 2024 ©

Visos teisės saugomos 2024©