Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321
Meniu

Geobike dviračiai

Geobike dviračiai GEOBIKE, tai elektriniams dviračiams dedikuota lenkų markė. Įmonės buveinė yra Štetino (Szczecin) mieste. Čia taip pat yra pagrindinis sandėlis ir servisas bei vienas iš GEOBIKE firminių salonų. GEOBIKE elektrinius dviračius gamina gamyklos, turinčios ISO 9000 kokybės kontrolės sertifikatą. Visi GEOBIKE modeliai atitinka En15194 Europos standartus.

GEOBIKE elektrinių dviračių platinimas Lenkijoje vykdomas firminių salonų bei daugiau kaip 100 partnerių pardavimo punktų esančių visoje šalyje dėka. GEOBIKE gaminamus dviračius galima įsigyti Beneliukso šalyse, Čekijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Skandinavijos šalyse ir Didžiojoje Britanijoje.

GEOBIKE kolekciją sudaro daugiau kaip 20 įvairių elektrinių dviračių modelių. Nuo sudedamo dviračio su ratais 16" iki įvairių dydžių miesto, kelionių, plentinių, stilingų elektrinių cruiser dviračių.

Visi GEOBIKE elektrinių dviračių modelių rėmai yra specialiai suprojektuoti elektriniams dviračiams, pagaminti iš aliumino, gerai aprūpinti atrinkta įranga ir dalimis bei naujausiu ir patikimu ličio jonų akumuliatoriumi.
GEOBIKE taip pat gamina specialias eletrinių dviračių serijas, kurios papildo žinomų automobilių gamintojų pasiūlą (SUBARU ir INFINITI). GEOBIKE elektriniams dviračiams suteikiama 24 mėnesių garantija.

Geobike dviračiai. Išsirinkite Jums patikusį Geobike dviratį ir įsigykite internetu pigiau!
Dviračiai.lt - visos teisės saugomos 2021 ©

Visos teisės saugomos 2021©