Konsultuojame +370 606 95955
Meniu

Apie mus

Iš didelės meilės dviračių sportui gimė ,,Dviraciai.lt‘‘ internetinė svetainė. Dviračių sporte patirtį renkame ir toliau. Dviratis turi atitikti visus pagrindinius reikalavimus, ir turi būti paruoštas nepriekaištingai. Pas mus galite rasti platų dviračių asortimentą pradedant nuo vaikiškų baigiant sportiniais, kalnų ar plento dviračiais. Mes bendradarbiaujame su gerai žinomais gamintojais, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės ir patikimus dviračius. Be to, mes taip pat siūlome įvairias dviračių dalis, aksesuarus, kad galėtume pilnai jus paruošti jūsų kelionei. Padėsime jums išsirinkti dviratį pagal jūsų poreikius, ūgį, bei važinėjimo stilių. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje gausite nemokamą konsultaciją. Paaiškinsime kaip prižiūrėti dviratį, kaip nenuvarginti savo organizmo važinėjant tiek lygiu keliu, tiek kalnuota vietove. Dviratis - ne tik transporto priemonė, bet ir sveikatos šaltinis.

Internete esame jau nuo 2002 metų gruodžio mėn. Veiklą pradėjome nuo įprastos reprezentacinės interneto svetainės, bėgant metams jį peraugo į el. parduotuvę. Kaip tobulėjo mūsų interneto svetainė bėgant metams galite pamatyti Wayback Machine sistemoje.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Nemokamos konsultacijos ir patarimai;
  • Dviračių priešpardaviminis paruošimas;
  • Nemokama garantinė priežiūra;
  • Prekyba dviračių aksesuarais bei detalėmis.

Dviračio galutinę kainą, pristatymo, garantinių įsipareigojimų ir kitas sąlygas suderiname su pirkėju telefonu ar el. paštu.Dviračiai.lt - visos teisės saugomos 2024 ©

Visos teisės saugomos 2024©