Konsultuojame +370 686 44321
Meniu

Apie mus

Dviraciai.lt el. parduotuvė yra įkurta ir valdoma A. Vilimo firmos „Milada“. Įmonė užsiima dviračių prekyba internetu, konsultuoja pirkėjus įvairiais dviračių įsigijimo klausimais. A. Vilimo firma „Milada“ yra Lietuvos dviračių verslo asociacijos (LDVA) narė - steigėja.

Firma „Milada“ priklauso žinomam Lietuvos dviračių sporto entuziastui ir dviratininkui Algimantui Vilimui, kuris dviračių versle dirba jau 20 metų, todėl turi sukaupęs daug žinių ir patirties. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje gausite nemokamą konsultaciją - atsakysime į visus su dviračiais susijusius klausimus, taip pat padėsime Jums išsirinkti dviratį pagal poreikius ir kišenę, nes esame šios srities profesionalai ir dideli dviračių entuziastai. Patarsime, kaip teisingai važinėti dviračiu, paaiškinsime, kaip veikia pavaros, ir kaip nenuvarginti savo organizmo važinėjant tiek lygiu keliu, tiek kalnuota vietove. Dviratis - ne tik transporto priemonė, bet ir sveikatos šaltinis.

Algimantas Vilimas

Internete esame jau nuo 2002 metų gruodžio mėn. Veiklą pradėjome nuo įprastos reprezentacinės interneto svetainės, bėgant metams jį peraugo į el. parduotuvę. Kaip tobulėjo mūsų interneto svetainė bėgant metams galite pamatyti Wayback Machine sistemoje.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Nemokamos konsultacijos ir patarimai;
  • Dviračių priešpardaviminis paruošimas;
  • Nemokama garantinė priežiūra;
  • Prekyba dviračių aksesuarais bei detalėmis.

Dviračio galutinę kainą, pristatymo, garantinių įsipareigojimų ir kitas sąlygas suderiname su pirkėju telefonu ar el. paštu.

Lietuvos dviračių verslo asociacijaDviračiai.lt - visos teisės saugomos 2023 ©

Visos teisės saugomos 2023©