Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321
Vaikiški dviračiai

Vaikiški dviračiai

Vaikiški dviračiai dviračiai Vaikiški dviračiai yra spalvingi. Jų spalvos nusako, ar važiuoja juo mergaitė, ar berniukas. Vaikams tai yra ypač svarbu.
Dviračiai.lt prekiauja tik kokybiškais dviratukais ir mažiems vaikams ir paaugliams. Prekiaujame Minerva, Merida, Unibike, Romet, Kross, Karbon ir kitų prekinių ženklų dviratukais vaikams.

Į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant dviratį vaikui?


  • Ratų skersmuo. Jei ratukai maži, toks dviratis tinkamas energingesniam vaikui, bet tada reiktų atkreipti dėmesį į „žvaigždės“ skersmenį ir pavarų skaičių.

  • Rėmo aukštis. Tai itin svarbu, kai perkamas dviratis keliems metams į priekį. Rėmo forma irgi svarbu, nes mergaitėms per balnelį lipti nepatogu.

  • Pavaros ir stabdžiai. Mažesniems vaikams pavaros nėra labai reikalingos, tačiau juos būtina pratinti tiek prie kojinių, tiek prie rankinių stabdžių. Pavaros reikalingos tada, kai vaikas būna jau stipresnis ir gali važiuoti tiksliai ir stabiliai. Taip pat reikalingos, jei dažnai važinėjama ne lygia kelio danga.

  • Apsaugos ir aksesuarai. Kuo mažesnis dviratininkas, tuo daugiau apsaugų reikia, kad nesusitrenktų. Jei bus važiuojama tamsesniu paros metu (būtinai su suaugusiųjų priežiūra), būtina pasirūpinti papildomais atšvaitais ir žibintais. Mažiesiems dviratininkams paprastai prie bagažinės gale tvirtinama vėliavėlė, kad juos lengviau pastebėtų vairuotojai. Taip pat vaikams dažnai reikalinga atraminė kojelė, kad dviratį būtų galima pastatyti tiesiog ant žemės. Taip jis bus mažiau verčiamas ant žemės ir ant jo užlipti vaikas galės paprasčiau.

  • Priekinio ir galinio rato apsaugos. Vaikai mėgsta važiuoti per balas, net jei tai ir draudžiama, todėl reiktų pasirūpinti priekinio ir užpakalinio rato apsaugomis nuo vandens ir purvo. Taip rūbai liks švaresni. Mažesniems vaikučiams galima pasirūpinti ir bagažine priekyje arba gale, kur galima pritvirtinti maišelį su žaislais ar kuprinę.


Vienas iš vaikiškų dviračių gamintojų Ghost (Vokietija) siūlo rinktis dviračių ratų dydį pagal šią lentelę:
Ūgis -> Amžius -> Ratų dydis (coliais)
135 cm -> 8 metai -> 24"
120 cm -> 6 metai -> 20"
100 cm -> 4 metai -> 16"
90 cm - 95 cm -> 3 metai -> 12"

Laisvalaikiu džiaukitės visi kartu - išrinkite dviratį savo vaikams ir keliaukite kartu
Dviračiai.lt - visos teisės saugomos 2020 ©. Svetainę prižiūri:

Visos teisės saugomos 2020©
Svetainę prižiūri: Dviraciai.lt el. parduotuvę sukūrė Shoppers.lt