Dviraciai.lt logotipas
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321
Konsultuojame +370 691 81777, +370 686 44321

Ghost dviračiai

Ghost dviračiai

Nesvarbu, ar esate profesionalas ar visiškai naujokas dviračių srityje, ar jūsų aistra yra kalnų ar turistiniai dviračiai - kiekvienas Ghost dviratis yra sukurtas tam, kad atitiktu aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Tobulinami iki menkiausios smulkmenos, išbandyti visais nenumatytais atvejais - ne tik mūsų pačių laboratorijose, bet ir trasose.
Padaryti karjerą iš savo didžiausio pomėgio – tai svajonė, kuri tapo realybe Klaus Moehwald ir Uwe Kalliwoda 1993 m. Kaip viskas paaiškėjo, tereikėjo gero sprendimo , ir jų maža parduotuvė , kuri buvo namo kieme, tapo žinoma pasauliniu mastu. Pirmasis Ghost dviratis sukurtas Waldsassen mieste, Šiaurės Bavarijoje.

Nuo pat pirmųju dienų jie buvo nusiteikę visada nusistatyti naujus standartus bei būti bent žingsniu priekyje visų. Po vienerių metų jų gaminių asortimentas buvo gana mažas, tačiau tai buvo įmonės pasididžiavimo šaltinis. Dviračiai, surinkti atsižvelgiant į mažiausias smulkmenas, aprūpinti naujausiomis technologijomis ir svarbiausia – sukurti su entuziazmu.

Atsiprašome, pagal pateiktus kriterijus nieko neradome.
Turite klausimų? Skambinkite +370 691 81777, +370 686 44321 ir mes padėsime Jums!
Geros sąlygos pirkti dviratį išsimokėtinai Dviračių registracijos duomenų bazė. Papildoma apsauga nuo vagystės. Draudžiant prekę lizingas nieko nekainuoja, kai sutarties terminas 10mėn. Nupirktą internetu dviratį pristatysime į namus! Lietuvos dviračių verslo asociacija SB Lizingas

Populiariausi dviračiai  
Dviratis internetu  
Patys populiariausi dviračių tipai  
Priemonės vaikų saugumą užtikrinti  
Rėmų aukščiai  
Kaip išsirinkti dviratį?  
LDVA pažymėjimas  
Dovanų kuponas  
Svetainės medis